Kampoppsett Lørdag Møltemyra stadion, bane 1, 2, 3 (5'r) | |||||
Kl. | kamp.nr. | Klasse | Bane | Hjemmelag | Bortelag |
09.00 | 1 | G08 | 1 | HBK Hvit | JIF G08 Gul |
09.00 | 2 | G08 | 2 | HSK Blå | Haugsbygd 1 |
09.00 | 3 | G08 | 3 | HBK Grønn | Ådal |
09.30 | 4 | G08 | 1 | NUIL G08 Sort | JIF G08 Rød |
09.30 | 5 | G08 | 2 | JIF G08 Blå | Soknedalen |
09.30 | 6 | G08 | 3 | HSK Grønn | Haugsbygd 2 |
10.00 | 7 | G08 | 1 | NUIL G08 Gul | HBK Sort |
10.00 | 8 | G08 | 2 | JIF G08 Grønn | Haugsbygd 3 |
10.00 | 9 | G08 | 3 | Tyristubben | NUIL G08 Sort |
10.30 | 10 | G08 | 1 | Heradsbygda | HBK Grønn |
10.30 | 11 | G08 | 2 | Haugsbygd 1 | HBK Hvit |
10.30 | 12 | G08 | 3 | JIF G08 Gul | HSK Blå |
11.00 | 13 | G08 | 1 | Soknedalen | HSK Grønn |
11.00 | 14 | G08 | 2 | Haugsbygd 2 | NUIL G08 Gul |
11.00 | 15 | J08/09 | 3 | Haugsbygd Tornado | HBK J08 |
11.30 | 16 | J08/09 | 1 | Tyristubben J08 | Soknedalen |
11.30 | 17 | J08/09 | 2 | Haugsbygd Virvevind | Jevnaker J09 |
11.30 | 18 | G08 | 3 | Tyristubben | JIF G08 Rød |
12.00 | 19 | G08 | 1 | Ådal | Heradsbygda |
12.00 | 20 | G08 | 2 | HBK Sort | JIF G08 Grønn |
12.00 | 21 | G08 | 3 | Haugsbygd 3 | JIF G08 Blå |
12.30 | 22 | G09 | 1 | HBK Rød | JIF Blå |
12.30 | 23 | G09 | 2 | Haugbygd Rød | Ådal G09-1 |
12.30 | 24 | G09 | 3 | HSK | HBK Blå |
13.00 | 25 | J08/09 | 1 | Haugsbygd Tornado | Tyristubben J08 |
13.00 | 26 | J08/09 | 2 | HBK J08 | Haugsbygd Virvevind |
13.00 | 27 | J08/09 | 3 | Soknedalen | Jevnaker J09 |
13.30 | 28 | G09 | 1 | JIF Rød | HBK Sort |
13.30 | 29 | G09 | 2 | Haugbygd Gul | Ådal G09-2 |
13.30 | 30 | G09 | 3 | JIF Hvit | NUIL G09 Tigers |
14.00 | 31 | G09 | 1 | Heradsbygda | HBK Rød |
14.00 | 32 | J10/11 | 2 | JIF J10 Hvit | Haugbygd J11-1 |
14.00 | 33 | G09 | 3 | Ådal G09-1 | HSK |
14.30 | 34 | G09 | 1 | JIF Blå | Haugbygd Rød |
14.30 | 35 | J10/11 | 2 | JIF J10 Rød | Haugbygd J11-2 |
14.30 | 36 | G10 | 3 | HBK Hvit | HIL G10 Gul |
15.00 | 37 | G10 | 1 | Soknedalen | HSK |
15.00 | 38 | G10 | 2 | Ådal | HBK Sort |
15.00 | 39 | G09 | 3 | HBK Blå | Heradsbygda |
15.30 | 40 | G09 | 1 | JIF Rød | Haugsbygd Gul |
15.30 | 41 | G09 | 2 | Ådal G09-2 | NUIL G09 Tigers |
15.30 | 42 | G09 | 3 | HBK Sort | JIF J10 Hvit |
16.00 | 43 | J10/11 | 1 | Haugbygd J11-1 | JIF J10 Rød |
16.00 | 44 | G10 | 2 | HIL G10 Blå | HBK Hvit |
16.00 | 45 | G10 | 3 | HIL G10 Gul | Soknedalen |
Kampoppsett Lørdag Møltemyra stadion, bane 4 (5'r) | |||||
Kl. | kamp.nr. | Klasse | Bane | Hjemmelag | Bortelag |
09.00 | 50 | G6/J7 år | 4 | HBK G/J 06 | Hønefoss SK |
09.30 | 51 | Gutt 7år | 4 | HBK G/J 07 Sort | Haugsbygd Rød |
10.00 | 52 | Gutt 7år | 4 | Haugbygd BlåBlå | HSK |
10.30 | 53 | G6/J7 år | 4 | Tyristubben J7år | HBK G/J 06 |
11.00 | 54 | Gutt 7år | 4 | HBK G07 Grønn | Ådal |
11.30 | 55 | Gutt 7år | 4 | Soknedalen | Haugsbygd Blå |
12.00 | 56 | G6/J7 år | 4 | Hønefoss SK | Tyristubben J7år |
12.30 | 57 | Gutt 7år | 4 | Haugsbygd Blå | HBK G/J 07 Hvit |
13.00 | 58 | Gutt 7år | 4 | Tyristubben G07 | HBK G07 Grønn |
13.30 | 58 | Gutt 7år | 4 | HSK | HBK G/J 07 Sort |
14.00 | 60 | Gutt 7år | 4 | Soknedalen | HBK G/J 07 Hvit |
14.30 | 61 | Gutt 7år | 4 | Haugbygd Rød | Tyristubben G07 |
15.00 | 62 | Gutt 7år | 4 | Haugsbygd BlåBlå | Ådal |
Kampoppsett Lørdag Møltemyra stadion, bane 5 og 6 (7'r + 5'r) | |||||
Kl. | kamp.nr. | Klasse | Bane | Hjemmelag | Bortelag |
09.00 | 70 | G 11 | 5 | HBK Grønn | HSK Real |
09.00 | 71 | G 11 | 6 | Haugsbygdgutta 11 | Ådal |
09.30 | 72 | G 11 | 5 | JIF G11 Blå | HBK Rød |
09.30 | 73 | G 11 | 6 | HSK United | Tyristubben G05 |
10.00 | 74 | G 11 | 5 | HBK Blå | JIF G11 Rød |
10.00 | 75 | G 12 | 6 | HBK Sort | Soknedalen |
10.30 | 76 | G 12 | 5 | NUIL Aktiv | Holeværingen boys 04 |
10.30 | 77 | G 12 | 6 | HBK Hvit | Ådal |
11.00 | 78 | G11 | 5 | HBK Grønn | Haugsbygdgutta 11 |
11.00 | 79 | G11 | 6 | HSK Real | JIF G11 Blå |
11.30 | 80 | G11 | 5 | Ådal | HBK Rød |
11.30 | 81 | G11 | 6 | Haugsbygdgutta 11 Blå | HSK United |
12.00 | 82 | G11 | 5 | JIF G11 Rød | Tyristubben G05 |
12.00 | 83 | G12 | 6 | Soknedalen | HBK Hvit |
12.30 | 84 | G 12 | 5 | Holeværingen boys 04 | Ådal |
12.30 | 85 | G 12 | 6 | HBK Sort | NUIL Aktiv |
13.00 | 86 | G11 | 5 | HBK Blå | Haugsbygdgutta 11 Blå |
13.00 | 87 | J10/11 | 6 | Haugbygd J11-2 | JIF J10 Hvit |
13.30 | 89 | G10 | 6 | HSK | Ådal |
14.00 | 90 | G10 | 6 | HBK Sort | HIL G10 Blå |
Kampoppsett Lørdag Hallingby stadion kunstgress, bane 7 (9'r) | |||||
Kl. | kamp.nr. | Klasse | Bane | Hjemmelag | Bortelag |
09.00 | 200 | Gutt 13/14 | 7 | HBK G14 | Ådal G14 |
201 | 7 | Kamp utgår pga trukket lag | |||
10.15 | 202 | Gutt 13/14 | 7 | HIL G13 | Haugsbygd G13 |
10.50 | 203 | Gutt 13/14 | 7 | JIF G13 | Ådal G14 |
204 | 7 | Kamp utgår pga trukket lag | |||
12.00 | 205 | Gutt 13/14 | 7 | HSK G13 | HIL G13 |
12.40 | 206 | Gutt 13/14 | 7 | JIF G13 | Haugsbygd G13 |
13.20 | 207 | Gutt 13/14 | 7 | HSK G13 | HBK G14 |
208 | 7 | Kamp utgår pga trukket lag | |||
13.55 | 209 | Gutt 13/14 | 7 | HIL G13 | JIF G13 |
14.30 | 210 | Gutt 13/14 | 7 | Ådal G14 | Haugsbygd G13 |
Kampoppsett Lørdag Hallingby stadion gress, bane 8 (11'r) | |||||
Kl. | kamp.nr. | Klasse | Bane | Hjemmelag | Bortelag |
09.00 | 211 | Gutt 16 | 8 | HBK G 15 | Ådal G16 |
09.50 | 212 | Gutt 16 | 8 | JIF G16 | Haugsbygd G 16 |
11.15 | 213 | Gutt 16 | 8 | Ådal G16 | JIF G16 |
12.00 | 214 | Gutt 16 | 8 | Haugsbygd G 16 | HBK G 15 |
13.15 | 215 | Gutt 16 | 8 | Haugsbygd G 16 | Ådal G16 |
14.05 | 216 | Gutt 16 | 8 | JIF G16 | HBK G 15 |
15.30 | 217 | Gutt 16 | 8 | Bronsefinale Nr 3 etter seriespill | Bronsefinale Nr 4 etter seriespill |
16.15 | 218 | Gutt 16 | 8 | Finale nr 1 etter seriespill | Finale nr 2 etter seriespill |
Kampoppsett Søndag Møltemyra stadion, bane 1, 2 og 3 (5'r) | |||||
Kl. | kamp.nr. | Klasse | Bane | Hjemmelag | Bortelag |
09.00 | 100 | G09 | 1 | Heradsbygda | Ådal G09-1 |
09.00 | 101 | G09 | 2 | HBK Blå | Haugbygd Rød |
09.00 | 102 | G09 | 3 | JIF Blå | HSK |
09.30 | 103 | G09 | 1 | JIF Rød | Ådal G09-2 |
09.30 | 104 | G09 | 2 | HBK Sort | NUIL G09 Tigers |
09.30 | 105 | G09 | 3 | Haugbygd Gul | JIF Hvit |
10.00 | 106 | G10 | 1 | HIL G10 Blå | HSK |
10.00 | 107 | G10 | 2 | HBK Sort | Soknedalen |
10.00 | 108 | G10 | 3 | HIL G10 Gul | Ådal |
10.30 | 109 | G08 | 1 | NUIL G08 Sort | Ådal |
10.30 | 110 | G08 | 2 | HBK Grønn | JIF G08 Gul |
10.30 | 111 | G08 | 3 | Ådal G09-1 | HBK Rød |
11.00 | 112 | G08 | 1 | JIF G08 Rød | Haugsbygd 1 |
11.00 | 113 | G09 | 2 | Haugbygd Rød | Heradsbygda |
11.00 | 114 | G09 | 3 | JIF Rød | NUIL G09 Tigers |
11.30 | 115 | G09 | 1 | HBK Sort | Haugbygd Gul |
11.30 | 116 | G09 | 2 | Ådal G09-2 | JIF Hvit |
11.30 | 117 | G09 | 3 | JIF Blå | HBK Blå |
12.00 | 118 | G09 | 1 | HBK Rød | HSK |
12.00 | 119 | G10 | 2 | HSK | HBK Hvit |
12.00 | 120 | G10 | 3 | Soknedalen | HIL G10 Blå |
12.30 | 121 | G10 | 1 | HIL G10 Gul | HBK Sort |
12.30 | 122 | G08 | 2 | NUIL G08 Sort | Heradsbygda |
12.30 | 123 | G08 | 3 | HBK Grønn | Tyristubben |
13.00 | 129 | G08 | 1 | HSK Blå | HBK Hvit |
13.00 | 125 | G08 | 2 | Haugsbygd 1 | Ådal |
13.00 | 126 | G08 | 3 | Haugsbygd 3 | HBK Sort |
13.30 | 127 | G10 | 1 | HBK Hvit | Ådal |
13.30 | 128 | G08 | 2 | JIF G08 Grønn | NUIL G08 Gul |
13.30 | 124 | G08 | 3 | Haugsbygd 2 | Soknedalen |
14.00 | 130 | Jenter 8/9 år | 1 | Haugsbygd Tornado | Soknedalen |
14.00 | 131 | Jenter 8/9 år | 2 | HBK J08 | Jevnaker J09 |
14.00 | 132 | Jenter 8/9 år | 3 | Tyristubben J08 | Haugsbygd Virvevind |
14.30 | 133 | G08 | 1 | HSK Grønn | JIF G08 Blå |
14.30 | 134 | G08 | 2 | JIF G08 Rød | HSK Blå |
14.30 | 135 | G08 | 3 | Tyristubben | JIF G08 Gul |
15.00 | 136 | G08 | 1 | HBK Hvit | Heradsbygda |
15.00 | 137 | G08 | 2 | Soknedalen | NUIL G08 Gul |
15.00 | 138 | G08 | 3 | Haugsbygd 3 | HSK Grønn |
15.30 | 139 | G08 | 1 | HBK Sort | JIF G08 Blå |
15.30 | 140 | G08 | 2 | JIF G08 Grønn | Haugsbygd 2 |
15.30 | 141 | Jenter 8/9 år | 3 | Haugsbygd Tornado | Jevnaker J09 |
16.00 | 142 | Jenter 8/9 år | 1 | HBK J08 | Tyristubben J08 |
16.00 | 143 | Jenter 8/9 år | 2 | Soknedalen | Haugsbygd Virvevind |
Kampoppsett Søndag Møltemyra stadion, bane 4 (5'r) | |||||
Kl. | kamp.nr. | Klasse | Bane | Hjemmelag | Bortelag |
09.00 | 145 | Gutt 7år | 4 | Haugsbygd Blå | Ådal |
09.30 | 146 | Gutt 7år | 4 | HBK G/J 07 Hvit | Hønefoss SK |
10.00 | 147 | Gutt 7år | 4 | HBK G07 Grønn | Haugsbygd Rød |
10.30 | 148 | Gutt 7år | 4 | Haugsbygd Blå | Tyristubben G07 |
11.00 | 149 | G6/J7 år | 4 | Hønefoss SK | Tyristubben J7år |
11.30 | 150 | Gutt 7år | 4 | HBK G07 Grønn | Soknedalen |
12.00 | 151 | Gutt 7år | 4 | Haugbygd BlåBlå | HBK G/J 07 Sort |
12.30 | 152 | G6/J7 år | 4 | HBK G/J 06 | Hønefoss SK |
13.00 | 153 | Gutt 7år | 4 | Hønefoss SK | Ådal |
13.30 | 154 | Gutt 7år | 4 | Soknedalen | Haugsbygd Rød |
14.00 | 155 | Gutt 7år | 4 | HBK G/J 07 Hvit | Haugbygd BlåBlå |
14.30 | 156 | G6/J7 år | 4 | Tyristubben J7år | HBK G/J 06 |
15.00 | 157 | Gutt 7år | 4 | HBK G/J 07 Sort | Tyristubben G07 |
Kampoppsett Søndag Møltemyra stadion, bane 5 og 6 (7'r + 5'r) | |||||
Kl. | kamp.nr. | Klasse | Bane | Hjemmelag | Bortelag |
09.00 | 160 | G12 | 5 | HBK Sort | Holeværingen boys 04 |
09.00 | 161 | G12 | 6 | Soknedalen | Ådal |
09.30 | 162 | G12 | 5 | NUIL Aktiv | HBK Hvit |
09.30 | 163 | J10/11 | 6 | Haugbygd J11-2 | JIF J10 Hvit |
10.00 | 164 | G11 | 5 | HBK Grønn | Ådal |
10.00 | 165 | G11 | 6 | HSK Real | HBK Rød |
10.30 | 166 | J10/11 | 5 | JIF J10 Rød | Haugbygd J11-1 |
10.30 | 167 | G11 | 6 | Haugsbygdgutta 11 | JIF G11 Blå |
11.00 | 168 | G11 | 5 | Haugsbygdgutta 11 Blå | Tyristubben G05 |
11.00 | 169 | G11 | 6 | HBK Blå | HSK United |
11.30 | 170 | G12 | 5 | HBK Sort | Ådal |
11.30 | 171 | G12 | 6 | Soknedalen | NUIL Aktiv |
12.00 | 172 | J10/11 | 5 | JIF J10 Hvit | Haugbygd J11-2 |
12.00 | 173 | G12 | 6 | Holeværingen boys 04 | HBK Hvit |
12.30 | 174 | J10/11 | 5 | JIF J10 Rød | Haugbygd J11-1 |
12.30 | 175 | G11 | 6 | HBK Grønn | JIF G11 Rød |
13.00 | 176 | G11 | 5 | HSK Real | Haugsbygdgutta 11 |
13.00 | 177 | G11 | 6 | Ådal | JIF G11 Blå |
13.30 | 178 | G11 | 5 | Tyristubben G05 | HBK Blå |
13.30 | 179 | G11 | 6 | HSK United | HBK Rød |
14.00 | 180 | G11 | 5 | JIF G11 Rød | Haugsbygdgutta 11 Blå |
Kampoppsett Søndag Hallingby stadion kunstgress, bane 7 (9'r) | |||||
Kl. | kamp.nr. | Klasse | Bane | Hjemmelag | Bortelag |
09.00 | 211 | Gutt 13/14 | 7 | Ådal G14 | HSK G13 |
09.35 | 212 | Gutt 13/14 | 7 | HBK G14 | HIL G13 |
11.10 | 213 | Gutt 13/14 | 7 | Holeværingen J14 | JIF G13 |
11.45 | 214 | Gutt 13/14 | 7 | Haugsbygd G13 | HBK G14 |
12.30 | 215 | Gutt 13/14 | 7 | HIL G13 | Holeværingen J14 |
13.05 | 216 | Gutt 13/14 | 7 | JIF G13 | HBK G14 |
13.45 | 217 | Gutt 13/14 | 7 | Holeværingen J14 | Haugsbygd G13 |
14.30 | 218 | Gutt 13/14 | 7 | JIF G13 | HSK G13 |
Kampoppsett Søndag Hallingby stadion gress, bane 9 (9'r) | |||||
Kl. | kamp.nr. | Klasse | Bane | Hjemmelag | Bortelag |
10.15 | 219 | Gutt 13/14 | 9 | HSK G13 | Haugsbygd G13 |
11.00 | 220 | Gutt 13/14 | 9 | HIL G13 | Ådal G14 |